• Wpisów: 32
  • Średnio co: 76 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 16:21
  • Licznik odwiedzin: 12 575 / 2514 dni
 
sportowiec24
 
Kiedyś najwięksi rywale Adama Małysza byli - przez polskich kibiców - obrzucani stekiem wyzwisk, a nawet... śnieżkami. Oby ta sytuacja się już nie powtórzyła...

Już tylko tydzień dzieli nas od długo oczekiwanego pierwszego polskiego Pucharu Świata w biegach narciarskich. Najlepsi zawodnicy globu zjadą się na Polanę Jakuszycką 17 lutego, aby podczas dwudniowej imprezy rywalizować o punkty w sprincie oraz biegu techniką klasyczną (kobiety na 10 km, mężczyźni na 15 km).

Zainteresowanie zawodami jest ogromne, organizatorzy zapowiadają, że sprzedali już prawie wszystkie wejściówki. Większość kibiców oczywiście chce zobaczyć w akcji największą gwiazdę polskich sportów zimowych - Justynę Kowalczyk. Bez niej tak wielkiej imprezy z pewnością by jeszcze długo w naszym kraju nie było.

Niestety, istnieją poważne obawy, że na trybunach nie zabraknie takich, którzy przyjadą do Jakuszyc, aby popsuć sportowe święto. Właśnie takie osoby spędzają sen z powiek organizatorom. Obawy dotyczą zwłaszcza przywitania Marit Bjoergen, największej rywalki Polki w walce o Kryształową Kulę.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego